Loovad inimesed

Hea maakonnas tegutsev loov inimene või loomevaldkonna ettevõtja!

Ida-Viru Loomeklaster on loonud enda kodulehel alamlehe - LOOVAD INIMESED, millega on Sul võimalik tasuta liituda, kui Sa tegutsed Ida-Viru maakonnas loomemajanduse valdkonnas. Loomemajanduse alla kuulub väga palju erinevaid valdkondi. Tutvu valdkondadega täpsemalt SIIN.

Meie andmebaasiga liitumine võib Sulle olla kasulik mitmes mõttes.

- Esmalt saavad Sinu tegemiste kohta infot paljud inimesed, kes loomeklastri kodulehte külastavad ja nad võivad olla huvitatud Sinu toodetest või teenustest.

- Teiseks otsivad kingitusi või suveniire paljud meie kohalikud ettevõtted ja organisatsioonid, kes soovivad pigem toetada kohalikke loomevaldkonnas tegijaid või ettevõtteid, see tähendab siis, et osta kohalikke tooteid või teenuseid.

- Ja kolmandaks saab sellelt lehelt hea ülevaate selle kohta, et mida meil maakonnas juba loomevaldkonnas tehakse, kes on siinsed meistrid, kus nad asuvad vms. Ja mine tea, võib olla saab tulevikus mõne kohaliku meistriga teha ka nt koostööd, toote arendust või korraldada mõnd huvitavat sündmust.

Ehk siis liitudes meie kodulehel oleva andmebaasiga on Sul võimalik ennast paremini nähtavaks teha.

Oleme Sulle teinud liitumise palju lihtsamaks. Selle aasta märtsi kuus toimus infotund, mille kohta tegime ka salvestuse. Palun vaata allpool olevat videolugu, mis annab sulle paremad juhised ja soovitused enda registreerimiseks meie "loovate inimeste" andmebaasiga.

Enne vormi täitmist palun tutvu infotunni videolooga.

Ida-Viru Loomeklastri infotund loovatele inimestele 19.03.2024 - "Ida-Viru Loomeklastri kodulehe andmebaas"Ida-Viru Loovad inimesed

Filtreeri märksõnade alusel: